İçeriğe geç
Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

PENDİK Nakliyat Sektöründe 1992 Yılında UYGAR Ailesi tarafından kurulmuş firmamız siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakmadır.
PENDİK Evden Eve Nakliyat’ta, Parsiyel Nakliyat’ta, Kurumsal Nakliyat’ta en iyi hizmeti veren Pendik Evden Eve Ambalajlı ve Paketleme sistemi ile eşyalarını maksimum koruma standartlarına getirerek ister şehiriçi  ister şehirlerarası nakliye hizmetini, geleneksel taşıma ve/veya asansörlü taşıma yönetimiyle taşımaktadır.

Pendik nakliye şirketi ve tüm İstanbul da nakliye hizmeti sunan firmamız fiyatlar konusunda da son derece tutarlı bir politika izlemektedir. Müşterilerimize bir fiyat sunmadan önce tüm hizmetlerimizin çıktısı ve bu hizmetleri uyguladığımıza dair resmi evrakları müşterilerimize sunulmaktadır. Bu sayede ekstra olarak ortaya çıkan sorunlar için ekstra ücretlendirmeler yansımamaktadır. Bu nedenle firmamız son ücret hesaplanması öncesi PENDİK EVDEN EVE NAKLİYATtaşınacak adresleri ziyaret ederek koşulları ihtiyaç olacak olan araç ve gereçleri ihtiyaç duyulacak olan personel sayısını ihtiyaç duyulacak olan ambalajlama tekniğini ve miktarını sökülecek ya da montajı yapılacak olan eşyaların listesini hazırlamaktadır. Bu noktadan sonra oluşacak olan bütün yanlış hesaplamalar tamamen kurumumuzun üzerine düşen sorumluluk olacaktır. Örneğin taşınacak adresin tahmini taşıması için gerekli olan nakliye aracının boyutları ve fiyatı önceden tarafınıza bildirilmektedir. Yapılması planlanan tur sayısı ve ücretlendirmelerde sizlere sunulmaktadır. Bu noktadan sonra oluşacak olan hesap hataları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Üsküdar Nakliyat Datça Nakliyat Kalkan Nakliyat Söke Nakliyat Kuşadası Nakliyat Edirne Nakliyat Fethiye Nakliyat Marmaris Nakliyat Tekirdağ Nakliyat Kırklareli Nakliyat İzmit Nakliyat Bolu Nakliyat Sakarya Nakliyat Eskişehir Nakliyat Isparta Nakliyat Antalya Nakliyat Afyon Nakliyat Uşak Nakliyat Çanakkale Nakliyat Muğla Nakliyat Aydin Nakliyat Denizli Nakliyat Manisa Nakliyat Balıkesir Nakliyat Yalova Nakliyat Bursa Nakliyat Eşya Depolama Beyoğlu Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Silivri Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Tarabya Nakliyat Maslak Nakliyat Gaziantep Nakliyat Ofis Taşıma Pro Nakliyat Kurtköy Nakliyat Göktürk Nakliyat Asansörlü Nakliyat Eşya Depolama Pendik Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şile Nakliyat Adalar Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat İzmir Nakliyat Bodrum Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Gebze Nakliyat Gaziosmanpaşa Nakliyat İstanbul Parça Nakliyat Çatalca Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Villa Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Ümraniye Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat İstinye Nakliyat Esenler Nakliyat Eyüp Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Ataşehir Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataköy Nakliyat Kadıköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Tuzla Nakliyat Başakşehir Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Şişli Nakliyat Sarıyer Nakliyat Beykoz Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyatları şehirler arası nakliyat fiyatları