İçeriğe geç
Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

PENDİK Nakliyat Sektöründe 1992 Yılında UYGAR Ailesi tarafından kurulmuş firmamız siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakmadır.
PENDİK Evden Eve Nakliyat’ta, Parsiyel Nakliyat’ta, Kurumsal Nakliyat’ta en iyi hizmeti veren Pendik Evden Eve Ambalajlı ve Paketleme sistemi ile eşyalarını maksimum koruma standartlarına getirerek ister şehiriçi  ister şehirlerarası nakliye hizmetini, geleneksel taşıma ve/veya asansörlü taşıma yönetimiyle taşımaktadır.

Pendik nakliye şirketi ve tüm İstanbul da nakliye hizmeti sunan firmamız fiyatlar konusunda da son derece tutarlı bir politika izlemektedir. Müşterilerimize bir fiyat sunmadan önce tüm hizmetlerimizin çıktısı ve bu hizmetleri uyguladığımıza dair resmi evrakları müşterilerimize sunulmaktadır. Bu sayede ekstra olarak ortaya çıkan sorunlar için ekstra ücretlendirmeler yansımamaktadır. Bu nedenle firmamız son ücret hesaplanması öncesi PENDİK EVDEN EVE NAKLİYATtaşınacak adresleri ziyaret ederek koşulları ihtiyaç olacak olan araç ve gereçleri ihtiyaç duyulacak olan personel sayısını ihtiyaç duyulacak olan ambalajlama tekniğini ve miktarını sökülecek ya da montajı yapılacak olan eşyaların listesini hazırlamaktadır. Bu noktadan sonra oluşacak olan bütün yanlış hesaplamalar tamamen kurumumuzun üzerine düşen sorumluluk olacaktır. Örneğin taşınacak adresin tahmini taşıması için gerekli olan nakliye aracının boyutları ve fiyatı önceden tarafınıza bildirilmektedir. Yapılması planlanan tur sayısı ve ücretlendirmelerde sizlere sunulmaktadır. Bu noktadan sonra oluşacak olan hesap hataları firmamız tarafından karşılanmaktadır.